Narew Biznes KlubZ życia klubu

Narew Biznes Klub zainaugurował działalność

W dniu wczorajszym w restauracji Klassic w Ostrołęce MZKS Narew Ostrołęka zaprosiła swoich partnerów na spotkanie inauguracyjne Narew Biznes Klub. Ta nowa inicjatywa w naszym lokalnym środowisku jest wzorowana na wielu innych sportowych klubach. Stworzona przestrzeń daje nowe możliwości zarówno biznesowi, ale także piłce nożnej. Nowa siła, nowa jakość, nowe możliwości – zapewnia Robert Niedzwiecki.

Menedżera ds. marketingu w Narwi poprosiliśmy o kilka słów na temat Narew Biznes Klubu.

Piłka nożna nie od dziś wzbudza ogromne emocje tak wśród kibiców, jak i pośród firm, które gotowe są inwestować w nią swoje pieniądze. To właśnie kluby piłkarskie mogą być doskonałą promocją miast, firm i instytucji w których funkcjonują. Ponadto wokół klubów budowane są społeczności, które łączą silne więzi. Współpraca na linii biznes – klub piłkarski otwiera obu stronom szerokie pola dla wielu wspólnych działań. Bardzo ważne jest jednak to, żeby podejmowane inicjatywy opierać na wspólnych wartościach łączących zarówno klub, jego partnerów, jak i społeczność skupioną wokół drużyny. W futbolu jest wiele dowodów na to, że sponsoring może przekładać się na obustronne, realne zyski finansowe i wizerunkowe. Kluczowy warunek to oparcie partnerstwa na fundamencie wspólnych wartości oraz idei. Najbardziej owocne współprace na linii biznes-klub piłkarski to te, w których obie strony łączy coś więcej niż futbol i chęć generowania przychodu. Ważne jest to aby, współpracę z klubem piłkarskim traktować również jako na szansę na pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych. Obecnie wiele topowych polskich klubów mocno stawia na networking, pomagając wspierającym je firmom w wymianie kontaktów, doświadczeń czy promowaniu ich biznesów. Wspieranie klubu piłkarskiego sprawia, że wielu kibiców staje się jednocześnie lojalnymi klientami marki sponsorującej ich ukochaną drużynę

– podkreśla Niedzwiecki.

Narew Biznes Klub jest prestiżowym i nowoczesnym Klubem przedsiębiorców, aktywnie wspierającym działalność MZKS Narew Ostrołęka. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest integrowanie ludzi biznesu i sportu tak, aby stworzyć elitarną przestrzeń do nawiązywania wartościowych kontaktów.