Rezerwy

Ostatni mecz również na plus. Rezerwy pokonały Mazowsze Jednorożec

Narew II Ostrołęka zakończyła sezon 2021/2022 zwycięstwem 3:1 z Mazowszem Jednorożec. Dwie bramki dla Narwi II strzelił Maciej Kubeł, jedną Kacper Szmigiel. Rezerwy po raz drugi zagrały z Mazowszem w Ostrołęce, gdyż na stadionie w Jednorożcu trwa remont. Tamtejsi piłkarze cały sezon grali w rozjazdach, to u rywali, to w Przasnyszu, czy Baranowie.

Do przerwy publiczność nie zobaczyła bramek, jednak tuż po wznowieniu (i aż po czterech zmianach, które trener zrobił w przerwie), Narew II wyszła na prowadzenie. Kevin Karwowski ładnie zagrał z rzutu wolnego, który na bramkę zamienił Maciej Kubeł. Była to jego ósma bramka dla „dwójki” w tym sezonie.

Mazowsze wyrównało po 56. minucie w wyniku nieporozumienia. Zawodnicy Narwi II wybiegli do przodu wykonywać faul, a tymczasem gracz Mazowsza przejął sobie piłkę, popędził na naszą bramkę, gdzie nie było obrońców i zdobył gola. Stan remisowy trwał przez dziesięć minut, kiedy kolejny raz po podaniu Karwowskiego bramkę strzelił Kubeł. Wynik ustalił Kacper Szmigiel, który po podaniu Damiana Kleca zakręcił obrońcami i huknął na 3-1. Był to jego pierwszy gol w seniorskiej piłce. Skoro jesteśmy przy debiutach, to trzeba odnotować również debiut Łukasza Kwiatkowskiego, który wszedł w końcówce na boisko.

Drużyna trenera Łukasza Bałazego już tydzień temu zapewniła sobie awans do A-klasy, pokonując na wyjeździe GLKS Lelis 6:0.

12.06.2022, Ostrołęka
Klasa B, grupa ostrołęcka
Narew II Ostrołęka – Mazowsze Jednorożec 3-1 (0-0)
Bramki: Kubeł 47, 66, Szmigiel 83- ? 56

Narew II Ostrołęka: A. Drężek – Kubeł, Gocłowski, Bolc (46. Opęchowski), Babicz (46. Sadowski) – Szmigiel (85. Kwiatkowski), Banach (80. Grala), Karwowski, Bąk (70. H. Sadłowski) – B. Bieńkowski (46. Miłoszewski), Grodzki (46. Klec)

Żółte kartki: Banach, Sadowski, Bałazy (trener), Gocłowski – Grabowski.
Sędziował: Arkadiusz Wargulewski.