AkademiaLigaMłodzież NarwiRezerwyRocznik 2006Seniorzy

Wyjazdowy weekend naszych drużyn

Pierwsza i druga drużyna seniorów Narwi oraz najstarsza grupa młodzieżowa – wszystkie te zespoły w najbliższy weekend występować będą na wyjazdach. Drużyna trenera Tomasza Staniórskiego wyjedzie do Staroźrebów, gdzie podejmie ją tamtejszy Świt.

Będzie to dopiero trzecie w historii starcie naszych zespołów, a oba dotychczasowe miały miejsce w ubiegłym sezonie. Jesienią w Ostrołęce Narew wygrała 1:0 po golu Przemysława Olesińskiego. Wiosną w Staroźrebach było 1:1, a gola dającego nam punkt dał Marcin Kraska, huknięciem w końcówce meczu. Ciężko powiedzieć, czego można spodziewać się po naszych najbliższych rywalach, bo potrafili oni zarówno przegrać na własnym boisku 0:7, jak i zdobyć punkty w meczach, w których teoretycznie faworytami nie byli. Jeśli wszystko pójdzie dobrze postaramy się z meczu przeprowadzić transmisję na żywo na naszej stronie na Facebooku (www.facebook.com/NarewPlus).

Z racji tego, że się nie rozdwoimy, nie będzie tym razem transmisji z meczu rezerw w A-klasie, ale mecz jest na tyle blisko, że pewnie niejeden kibic Narwi wybierze się do Ołdaków. W sobotę o 13:30 ULKS Ołdaki, zajmujący drugie miejsce w tabeli ligowej, podejmie lidera rozgrywek, którym jest drużyna Narwi II Ostrołęka. Trener Łukasz Bałazy nie będzie mógł liczyć na zawodników, którzy pojadą z pierwszym zespołem, ale kadra „dwójki” jest na tyle szeroka, że skład powinien spokojnie zebrać.

Wreszcie w niedzielę juniorzy trenera zagrają z Akademią Piłkarską Sokołów Podlaski. Po przełożeniu meczu z Ząbkovią (na wniosek naszych rywali) Młoda Narew ma za sobą trzy mecze, a w nich po wygranej, remisie i porażce. W bramkach rezultat jest remisowy (7:7), tak, jak u… AP Sokołów Podlaski (11:11). Oni z kolei wygrali dwa mecze i dwa przegrali. Z Legionovią, którą Narwianie pokonali 5:3, zawodnicy AP Sokołów przegrali 2:4. Nasze spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę w Miedznej.


ForBET IV Liga Mazowiecka

Sobota 10.09.2022, 13:00, Staroźreby
Świt Staroźreby – Narew Ostrołęka


Keeza Klasa A Ciechanów-Ostrołęka

Sobota 10.09.2022, 13:30, Ołdaki
ULKS Ołdaki – Narew II Ostrołęka


I liga wojewódzka juniorów młodszych B1
Rocznik 2006

Niedziela 11.09.2022, 11:00, Miedzna
AP Sokołów Podlaski – Narew Ostrołęka