HistoriaZ życia klubu

Zapraszamy do Muzeum Kultury Kurpiowskiej na wystawę o Narwi

W środę 28 września o godzinie 14:00 w Muzeum Kultury Kurpiowskiej (ul. Plac Bema 8) odbędzie się wernisaż wystawy „Niebiesko-czerwoni – 60 lat minęło”. Będzie ona dostępna do oglądania przez około dwa miesiące. Zarząd Narwi Ostrołęka serdecznie zaprasza.

Organizacją zajęła się bardzo aktywnie p. Aneta Żebrowska z MKK, która współpracując z naszej klubem od około roku oraz kontaktując się z mnóstwem byłych zawodników, trenerów i działaczy wraz ze współpracownikami zebrała bardzo pokaźny zestaw pamiątek i ciekawostek związanych za naszym klubem.

Co ważne, wystawa nie dotyczy tylko sekcji piłki nożnej, ale także wszystkich innych dyscyplin, które działały kiedyś pod sztandarami Narwi, a więc m.in. siatkówki, kolarstwa, podnoszenia ciężarów i innych sportów.

To pierwsza tego typu wystawa w historii naszego miasta, dlatego tym bardziej zapraszamy na jej otwarcie, w środę o 14:00. Wstęp darmowy.

P.S. Po środowej inauguracji będzie jeszcze czas, żeby spokojnie pojechać na stadion przy ul. Partyzantów 3 (osiedle Wojciechowice). Tam o 16:00 rozpocznie się mecz Pucharu Polski, w którym Narew II Ostrołęka podejmie grającą dwie ligi wyżej Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Również ten mecz nie jest biletowany i ma darmowy wstęp.