LigaRezerwy

Narew II: Kara za błędy z Tamką

Kolejna porażka naszych rezerw. Zawodnicy Łukasza Bałazego pojechali do Dzierzgowa i przegrali z tamtejszą Tamką 2:3. 2 gole dla nas strzelił Kevin Karwowski.

Mecz zaczął się od dwóch głupich błędów naszych obrońców, po których rzuty karne mieli gospodarze. Oba strzały wpadły do siatki i tym sposobem w 12. minucie było już 0:2. W 24. minucie Kevin Karwowski wykonywał rzut wolny z dalekiej odległości. Dokręcił dośrodkowanie do bramki i po małym rykoszecie piłka wpadła do siatki. 10 minut później Mieszko Grodzki wślizgiem próbował strzelić bramkę, ale ubiegł go bramkarz. Mogłoby się wydawać, że już jest po akcji, ale golkiper Tamki zdenerwował się na naszego napastnika i uderzył go w twarz za co wyleciał z boiska. Zastąpił go jeden z zawodników z pola, bo Tamka nie miała rezerwowego bramkarza. Tuż przed przerwą Kacper Szmigiel popełnił bezsensowny faul w groźnym miejscu, co wykorzystali przeciwnicy strzelając kolejną bramkę po dograniu w pole karne.

W drugiej połowie nasza gra wyglądała już lepiej i zamknęliśmy gospodarzy na ich połówce. W 50. minucie Jakub Żyznowski ograł dwóch zawodników na prawym skrzydle i wyłożył piłkę Karwowskiemu, który skorzystał ze świetnego podania i złapaliśmy kontakt. Wydawało się, że wyrównanie jest kwestią czasu, a czas leciał i nasze strzały przelatywały obok bramki. W 83. minucie na boisko wszedł nawet trener Łukasz Bałazy, ale nie był w stanie odmienić losów tego meczu i przegraliśmy 2:3.

23.10.2022, Dzierzgowo
Keeza Klasa A Ciechanów – Ostrołęka
Tamka Dzierzgowo – Narew II Ostrołęka 3:2

Bramki: ? 7(k) i 12(k), ? 45′ – Karwowski 24′ i 50′.

Narew II Ostrołęka: Łaszczych – Babicz, Gocłowski, Szmigiel, Miłoszewski (65. Mahmoud) – Żyznowski, Karwowski, Sadłowski, Klec (83. Bałazy), Banach – Grodzki.