SeniorzySparingiTransfery

Piłkarze Narwi wznowili treningi

W poniedziałek odbył się pierwszy trening Narwi po przerwie zimowej. Testy w drużynie trenera Tomasza Staniórskiego rozpoczął młody, ale już doświadczony bramkarz. We wtorek dojechał kolejny z testowanych zawodników, tym razem mogący grać na skrzydłach lub boku obrony.

Kolejny testowany spodziewany jest na piątkowej grze wewnętrznej na treningu, a w przyszłym tygodniu do zespołu dołączą jeszcze inni zawodnicy, których obejrzeć będzie chciał sztab Narwi. Oprócz nich z zespołem trenuje kilku wychowanków z rocznika 2006, którzy chcą iść śladami Borysa Ciężara i zadebiutować już wiosną w seniorach. Po kontuzjach do zajęć wrócili Mateusz Maciuszko, Przemysław Olesiński, Oleh Ochrimenko i Kacper Stepnowski.

Jeśli chodzi o odejścia, informowaliśmy już o zawieszeniu Bartłomieja Ziemaka – jeśli coś się w tej kwestii zmieni, również wydamy stosowny komunikat. Względem rundy jesiennej Narew pożegnała się z rezerwowym bramkarzem Maciejem Kowalskim, oraz napastnikiem Sewerynem Strzelcem, którzy grali niewiele. Kevin Karwowski najprawdopodobniej zostanie wypożyczony na rundę wiosenną do KS Śniadowo. Wiosnę w innym klubie spędzi także Maciej Staszczuk. Jeśli pewne będą jakiekolwiek inne ruchy, również poinformujemy o tym na stronie.