Sparing rezerw: Remis z Kurpikiem

Rezerwy Narwi zremisowały 2:2 z Kurpikiem Kadzidło w niedzielnym meczu sparingowym. Dwa gole dla zespołu Łukasza Bałazego strzelił Kacper Bąk.

Mecz z zespołem z wyższej ligi toczył się przy złej pogodzie – przez część spotkania zawodników atakował mocny wiatr ze śniegiem. Narew II również atakowała, oddajac kilka ładnych strzałów, ale była mniej skuteczna od aury. Tuż przed końcem pierwszej połowy goście poszli z kontrą i strzelili gola na 0:1.

W drugiej połowie bramkarz Kurpika wyjął dwie „setki” młodych Narwian. Następnie goście znów nas skontrowali i prowadzili już 2:0. Takiego wyniku nie udało im się jednak utrzymać. W 72. i 76. minucie Narew II przeprowadziła dwie ładne akcje, które zakończyły się golami Kacpra Bąka. Młody zawodnik dostawał piłki za plecy obrońców i wykorzystywał swoją szybkość. W ostatniej minucie Kurpik stworzył dobrą akcję, która powinna zakończyć się golem, lecz Mahmoud wybił piłkę z linii bramkowej.

05.03.2023, Ostrołęka

Narew II Ostrołęka – Kurpik Kadzidło 2:2 (0:1)

Bramki: Bąk 72, 76 – ? 45, 65

Narew II Ostrołęka: Stolarczyk – Gocłowski, Szmigiel, Opęchowski, Miłoszewski, Borkowski, Banach, Siurnicki, Klec, Pierzchała, Bąk. Po przerwie także: Lenda, F. Jastrzebski, Sadłowski, Trzciński, Kwiatkowski, Mahmoud.