Narew II wygrała w Sypniewie. Kontuzja Gałązki

Rezerwy Narwi zwyciężyły 3-0 w meczu inaugurującym wiosenne rozgrywki Keeza Klasy A Ciechanów-Ostrołęka. Wynik został okupiony kontuzją Damiana Gałązki, który pauzował za kartki w pierwszej drużynie.

Dodajmy, że Damian doznał urazu na samym początku spotkania, bez udziału rywala. Była to już druga strata, bo przed meczem straciliśmy Kacpra Szmigla, zamiast którego zagrał Maciek Miłoszewski. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, ale tylko Narwi II udało się pokonać bramkarza rywali. W 31. minucie po podaniu Kacpra Bąka do siatki trafił Kacper Ciecierski. Gospodarze najlepszą sytuację mieli, kiedy piłka odbiła się od słupka.

Kontuzje prześladowały także Orła, który w drugiej połowie stracił także drugiego zawodnika. Tuż przed tym Młoda Narew strzeliła na 2:0 – znów asystował Bąk, a bramkarza pokonał Bartek Bieńkowski. Na 6 minut przed końcem Bartek błysnął po raz kolejny, tym razem strzałem z dystansu strzelając gola na 3:0 dla Narwi II.

25.03.2023, Sypniewo
Keeza Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
Orzeł Sypniewo – Narew II Ostrołęka 0:3 (0:1)
Bramki: Ciecierski 31, Bieńkowski 65, 84

Narew II Ostrołęka: Lenda – Babicz, Gocłowski Dąbrowski, Miłoszewski (85. Opęchowski) – Borkowski, Gałązka (5. Grodzki (55. Pierzchała), Ciecierski (85. F. Jastrzębski) – Bąk (85. Sadłowski), Bieńkowski, Siurnicki (72. Trzciński).

Żółte kartki: Babicz, Grodzki.

fot. facebook.com/OrzelSypniewo – Rafał Zakrzewski | za zgodą klubu