AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2006

Juniorzy wygrali 4:0 z Deltą Słupno

Pierwszy mecz u siebie w tej rundzie rozegrali juniorzy Narwi. Wygrali oni na Witosa 4:0 z Deltą Słupno w I lidze mazowieckiej.

Tydzień temu Narew 2006/07 rozpoczęła rozgrywki, przegrywając w Mińsku Mazowieckim 2:3 z Mazovią (w przerwie zimowej doszło do fuzji MOSiR-u Mińsk z Mazovią). Na trzy gole zawodnika gospodarzy Zdanowicza, Narew odpowiedziała dwoma golami Kacpra Domiana. W sobotę Domian nie zagrał już w juniorach, gdyż debiutował w ForBET IV Lidze Mazowieckiej w seniorach. Mimo braku jego osoby w składzie, drużyna trenerów Marcina Romana i Piotra Kucińskiego wygrała wysoko 4:0 z Deltą Słupno.

Młoda Narew wyszła na prowadzenie w 11. minucie meczu po rzucie rożnym, kiedy Konrad Mieczkowski trafił do bramki Delty uderzeniem głową. Już dwie minuty później mieliśmy kopię sytuacji – rzut rożny, ale tym razem z pierwszej piłki z półwoleja trafił Wiktor Krawczyk. W 35. minucie było 3:0 – gospodarze spresowali rywali w środku pola i przejęli piłkę. Dostał ją nie pilnowany Dominik Borowiecki i po kiwnięciu bramkarza wbił ją do pustej bramki.

Narew miała kolejne sytuacje, ale wynik zwiększył się dopiero na dwie minuty przed końcem meczu. Po starciach na trzydziestym metrze zupełnie rozjechała się obrona Delty, pozostawiając jednego obrońcę na trzech naszych wychodzących zawodników. Konrad Mieczkowski uderzył z prawej strony, na szerokości jedenastego metra i bramkarzowi pozostało tylko wyjąć piłkę z siatki.