LigaRezerwy

Porażka dwójki w Słoszewie

Przez emocje związane z meczem pierwszej drużyny, zagapiliśmy się, nie informując o meczu dwójki. Grała ona w sobotę przed południem na jednym z najdalszych ligowych wyjazdów, w Słoszewie. Niech nikogo nie zmyli słabe miejsce w tabeli Gladiatora – między rundą jesienną a wiosenną doszło tam do bardzo dużych zmian i obecnie jest to jedna z najsilniejszych ekip ligowych.

Na boisku zobaczyliśmy kilku byłych zawodników MKS-u Ciechanów, plus inne postacie piłki około-ciechanowskiej, z pobliskich klubów. Do przerwy goli nie było, ale niewiele po niej Damian Lisiecki wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Osiem minut później po centrze z boku uderzał jeden z zawodników Gladiatora. Sytuację próbował jeszcze ratować Maciej Kubeł, ale ostatecznie to on był ostatnią osobą, która dotykała piłkę przed jej wpadnięciem do bramki. Młoda Narew nie poddała się i przeprowadzała ataki, licząc, że któryś z nich zmieni wynik. Udało się tylko raz, w 78. minucie kiedy po podaniu Mikołaja Banacha bramkarza rywali pokonał Kacper Ciecierski.

06.05.2023, Słoszewo
Keeza Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
Gladiator Słoszewo – Narew II Ostrołęka 2:1 (0:0)
Bramki: Lisiecki 48, Kubeł 55 (s) – Ciecierski 78

Narew II Ostrołęka: Lenda – Babicz, Białobrzeski (65. Miłoszewski, Szmigiel, Kubeł – Borkowski (80. Sadłowski), Bieńkowski (80. Opęchowski), Siurnicki (70. Banach) – Ciecierski, Bąk, Klec (60. Trzciński).