LigaRezerwySeniorzy

Dwójka również zwycięska. 2-0 z GKS Łyse

Narew II Ostrołęka zwyciężyła 2:0 w meczu czołowych drużyn Keeza Klasy A Ciechanów-Ostrołęka, rozegranym dziś przy ulicy Partyzantów 3. Rywale z GKS Łyse musieli wyjmować piłkę z siatki po strzałach Bartosza Siurnickiego i Kacpra Ciecierskiego. Mimo, że przez większość meczu grali w przewadze jednego zawodnika.

Mecz nie rozpoczął się po myśli trenera Bałazego bo już po minucie z kontuzją boisko opuścić musiał Kacper Bąk, który w przerwie spotkania był już w szpitalu (życzymy zdrowia!). Na szczęście sportowe poczynania wyglądały dosyć dobrze. Udało się potwierdzić swoją inicjatywę bramką strzeloną w 26. minucie, kiedy Bartosz Siurnicki pewnie strzelił z dystansu. Ten sam zawodnik miał wcześniej dobrą okazję, ale piłka minęła słupek bramki GKS-u. W 37. minucie miało miejsce zdarzenie, które utrudniło nam kontynuowanie naporu – za drugą żółtą kartkę boisko opuścić musiał Bartosz Bieńkowski.

Narew II przebudowała się w przerwie i udało się nie tylko nie stracić bramki – choć dwa razy pięknie interweniować musiał Bartosz Lenda – ale i samemu strzelić gola. W 85. minucie Mikołaj Banach trzeci raz tego dnia dobrze zagrał z rzutu rożnego, do piłki wyskoczył Kacper Ciecierski i uderzeniem głową, po koźle, pokonał bramkarza przyjezdnych. Pozostało już tylko dograć bezpiecznie do końca i trzy punkty zostały w Ostrołęce.

14.05.2023, Ostrołęka
Keeza Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
Narew II Ostrołęka – GKS Łyse 2:0 (1:0)
Bramki: Siurnicki 26, Ciecierski 85

Narew II Ostrołęka: Lenda – Babicz (46. Klec), Gocłowski, Szmigiel, Kubeł (70. Miłoszewski) – Ciężar, Białobrzeski, Siurnicki (60. Borkowski) – Bąk (5. Banach (85. Opęchowski)), Ciecierski (86. Grodzki), Bieńkowski.

Żółte kartki: Szmigiel, Bieńkowski (dwie), Ciecierski – A.Gwiazda
Czerwona kartka: Bieńkowski (39., za drugą żółtą).
Sędziowali: Piotr Pałaszewski – Łukasz Ryfa, Piotr Dzwonkowski.
Widzów: ok. 50