LigaRezerwy

Dwójka wygrywa na wyjeździe. 4:2 z Orzycem Chorzele

Drugi zespół seniorów Narwi wygrał w Chorzelach 4:2 z walczącym o utrzymanie Orzycem. Bramki strzelili Kacper Ciecierski, Damian Klec i dwie Kacper Domian.

Do przerwy raz udało się pokonać któregoś z bramkarzy – uczynił to dopiero w 43. minucie Kacper Ciecierski, wykorzystując dogranie Mikołaja Banacha. Zdecydowanie więcej działo się w drugiej połowie. W 64. minucie w zamieszaniu w polu karnym Bartek Siurnicki zgrał piłę w kierunku Damiana Kleca a ten podwyższył wynik. Za jakiś czas Antosiak strzelił bramkę kontaktową, z rzutu karnego podyktowanego za faul Banacha. Końcówka mogła być nerwowa, ale na szczęście swój moment miał Kacper Domian, który po podaniach Macieja Kubła w ciągu minuty zdobył dwie bramki, raz wykorzystując babola ze strony rywali. Na minutę przed końcem Amala Shavektowa pokonał jeszcze Oleksik, ale tylko na tyle czasu starczyło gospodarzom.

20.05.2023, Chorzele
Keeza Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
Orzyc Chorzele – Narew II Ostrołęka 2:4 (0:1)
Bramki: Ciecierski 43, Klec 64, Domian 86, 87 – Antosiak 78 (k), Oleksik 89

Narew II Ostrołęka: Shavketov – Babicz, Gocłowski, Opęchowski (46. Kubeł), Miłoszewski (55. Domian) – Banach, Borkowski, Siurnicki (75. Trzciński) – Bieńkowski (82. Sadłowski), Ciecierski (88. Kwiatkowski), Klec (76. Pierzchała).

Żółte kartki: Klec, Ciecierski