LigaRezerwy

Spokojne zwycięstwo rezerw. Narew II – KS Pniewo 4-1

Drużyna Narwi II Ostrołęka pokonała KS Pniewo 4-1 w meczu szóstej kolejki A-klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Dwa gole dla nas strzelił Kacper Bąk, a po jednym Karol Pierzchała i Igor Olszewski.

Zespół trenera Bałazego wyszedł na prowadzenie już w 3. minucie, kiedy Karol Pierzchała wbił do siatki piłkę zgraną blisko bramki ze środka ataku od Damiana Kleca. W 18. minucie Kacper Bąk podwyższył na 2-0 (znów wystawiał piłkę Klec) i takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa. W drugą lepiej weszli goście, którzy po świetnym strzale Huberta Światkowskiego złapali kontakt. Szanse na ich powrót do gry zmniejszyły się znacznie w 66. minucie, kiedy jeden z zawodników Pniewa dostał drugą żółtą kartkę.

W końcówce jeszcze dwukrotnie naszym młodym zawodnikom udało się pokonać bramkarza przyjezdnych. Najpierw w 79. minucie po podaniu Szmigla, na indywidualny rajd zdecydował się Igor Olszewski i po minięciu kilku zawodników podwyższył na 3-1. Następnie w 84. minucie akcję Bartosza Bieńkowskiego zwieńczył Kacper Bąk.

24.09.2023, Ostrołęka
A klasa Ciechanów-Ostrołęka
Narew II Ostrołęka – KS Pniewo 4-1 (2-0)
Bramki: Karol Pierzchała 3, Kacper Bąk 18, 84, Igor Olszewski 79 – Hubert Światkowski 48

Narew II Ostrołęka: Shavketov – Babicz, Szmigiel, Abou Khamis, Olszewski – Banach (55. Domian), Borkowski (75. Grodzki), Siurnicki (55. Miłoszewski), Pierzchała (30. Bieńkowski), Klec (46. Borowiecki), Bąk (85. Bałas).