LigaRezerwy

Rezerwy zwyciężyły w Baranowie. Mocno rozpoczynały obie połowy

Mocne ciosy na początku obu połów pozwoliły rezerwom spokojnie zwyciężyć w Baranowie ze Świtem 3-1. Golami podzielili się Dominik Borowiecki, Kacper Bąk i Bartosz Siurnicki.

Narwianie szybko objęli prowadzenie – już w 5. minucie po podaniu Bartosza Siurnickiego do siatki Świtu trafił Dominik Borowiecki. Chociaż wydawało się, że to otwarcie przyniesie kolejne trafienia, to wynik do przerwy pozostał bez zmian. Obie drużyny miały tego dnia problemy z kreowaniem akcji ofensywnych. Przy czym, gospodarze postawili na długie piłki do przodu (osławiona „laga”), a goście próbowali zagrywek ze skrzydeł do Borowieckiego.

Start drugiej połowy był jeszcze mocniejszy, bo nie minęła minuta, kiedy bramkarz Świtu musiał wyjmować piłkę z siatki. Po zagraniu Damiana Kleca gola strzelił Kacper Bąk. Następnie w 65. minucie faulowany był Dominik Borowiecki, a w ramach rewanżu za asystę do rzutu karnego podszedł kapitan Bartosz Siurnicki. I zrobiło się 3-0 dla Narwi II.

W 72. minucie gospodarzom udało się odrobić jedną bramkę, ale na tym skończyły się ich możliwości tego dnia.

30.09.2023, Baranowo
Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
Świt Baranowo – Narew II Ostrołęka 1-3 (0-1)
Bramki: Artur Sakowski 72 – Dominik Borowiecki 5, Kacper Bąk 46, Bartosz Siurnicki 65 (k)

Narew II Ostrołęka: Parzych – Babicz, Bandorowicz, Szmigiel, Miłoszewski (90. Bałas) – Godziebiewski, Borkowski (86. Fabiański), Siurnicki (70. Zaręba) – Klec, Borowiecki (77. Dębek), Bąk (86. Markowski).

Sędziował: Kamil Sekuna.