LigaSeniorzyZ życia klubu

Zagrajmy razem dla piesków! W sobotę zbieramy koce i karmę

W sobotę pogoda będzie już jesienna – to wynika z każdej prognozy pogody. Wiadomo, że granie pod koniec października nie jest takie fajne, jak w wakacje. Oglądanie meczów też, ale są tacy, którzy późną jesienią i zimą mają większe tarapaty. To zwierzęta w schroniskach. W najbliższą sobotę chcielibyśmy zachęcić Was, abyście razem z Narwią zagrali dla piesków ze schroniska dla zwierząt w Kruszewie.

Razem ze schroniskiem „Canis” organizujemy zbiórkę koców i karmy dla psów i kotów, które swój dom odnalazły w Kruszewie. O 15:00 na Witosa 1 zaczniemy mecz z Huraganem Wołomin, ale liczymy, że zamiast chłodnego huraganu, dostaniemy dużo ciepła z waszych serc. Zbiórkę rozpoczynamy już godzinę przed meczem.

Przy okazji od razu zaznaczamy, że nie zbieramy kołder – psy rozrywają je, jedzą ich elementy, a potem mają problemy z żołądkami.

Aha, na meczu będzie można także zobaczyć pieski z Kruszewa i porozmawiać na temat adopcji takiego słodziaka. Druga  sprawa – „Canis” poszukuje wolontariuszy do spacerów ze zwierzakami. Poniżej przedstawiamy niektórych z nich.

Strona schroniska Canis dostępna jest tutaj.

P.S. Na meczu zamówić będzie można niebieskie koszulki meczowe Narwi.