LigaRezerwySeniorzyZdjęcia

Mecz Narew II – GUKS Krasnosielc przerwany z powodu ulewy

Tylko osiem minut drugiej połowy udało się rozegrać w meczu Narwi II z GUKS-em Krasnosielc. W 53. minucie sędzia główny p. Brzostek zadecydował o przerwaniu meczu, z powodu ulewy, która uniemożliwiała granie.

Od samego początku było widać po grze obu drużyn, że warunki atmosferyczne nie sprzyjają. Pierwszy groźny strzał w meczu oddał Alek Borkowski obijając poprzeczkę, po strzale z rzutu wolnego. Chwilę po tej groźniej akcji, goście odpowiedzieli strzałem głową, ale zawodnik uderzył nad bramką. Kilka minut później zawodnik gości wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Borowieckiego. Przez większość czasu my atakowaliśmy, lecz w bramce niezawodny był bramkarz GUKS-u. Jeden strzał z dystansu nad bramką oddał Klec, a chwilę później Siurnicki zrobił to samo.

Drugą połowę atakiem na naszą bramkę zaczęli goście. Ich zawodnik wyszedł sam na sam, lecz Khaled Abou Khamis wyjaśnił sytuację. Długo nie pograliśmy – w 53. minucie sędzia zarządził koniec spotkania, ze względu na zalanie murawy. Gra była zbyt niebezpieczna dla piłkarzy obu drużyn.

Czekamy na informację co dalej. Prawdopodobnie mecz zostanie dokończony w trakcie tygodnia.

22.10.2023, Ostrołęka (Witosa)
Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
Narew II Ostrołęka – GUKS Krasnosielc (0-0)
Mecz przerwany w 53. minucie

Narew II Ostrołęka: Parzych – Miłoszewski, Abou Khamis, Bandorowiecz, Babicz – Borkowski (46. Banach), Białobrzeski, Siurnicki – Krawczyk (46. Bąk), Borowiecki, Klec.


Mini-galeria

fot. główne Amelia Siemborska; poniżej fot. Jacek Borkowski