W sobotę po raz czwarty zagramy z Wkrą Bieżuń

Zaledwie trzykrotnie w swojej historii Narew grała z Wkrą Bieżuń, która przyjedzie do Ostrołęki w narodowe Święto Niepodległości. Bilans starć jest korzystny dla naszej drużyny – to dwa zwycięstwa i remis.

Spotkania z Wkrą to tylko historia najnowsza Narwi – pierwszy raz zagraliśmy jesienią 2019 roku, w sezonie, który zniszczył stan epidemii koronawirusa. Wiosna 2020 mecze dogrywały tylko cztery najwyżej sklasyfikowane drużyny (w tym Narew) i w ten sposób nie dane nam było zagrać meczu rewanżowego za bezbramkowy remis w Ostrołęce.

Następne dwa spotkania zagraliśmy w kolejnym sezonie, w którym Narew awansowała do IV ligi. U siebie pokonaliśmy Wkrę 3-0, a w Bieżuniu wygraliśmy skromnie 1-0.

Zestawienie meczów Narwi z Wkrą Bieżuń:

 1. 06.10.2019, Narew Ostrołęka – Wkra Bieżuń 0-0
  Liga okręgowa (6. poziom ligowy). Trener: Dariusz Narolewski
 2. 26.09.2020, Narew Ostrołęka – Wkra Bieżuń 3-0
  Bramki: Mariusz Marczak dwie, Przemysław Olesiński.
  Liga okręgowa (6. poziom ligowy). Trener: Andrzej Sieradzki.
 3. 08.05.2021, Wkra Bieżuń – Narew Ostrołęka 0-1 
  Bramka: Kamil Jastrzębski.
  Liga okręgowa (6. poziom ligowy). Trener: Andrzej Sieradzki.

11 listopada zmierzą się drużyny zajmujące zupełnie inne miejsca w tabeli: Narew jest trzecia, z punktem straty do drugiego miejsca (dającego awans do IV ligi), natomiast Wkra zajmuje obecnie ostatnie miejsce (szesnaste). Ostrołęczanie wygrali 8 meczów, 3 zremisowali, 2 przegrali. Strzelili 31 bramek, tracąc ich 18. Wkra natomiast ma na koncie po dwa zwycięstwa i remisy i aż 9 porażek. Na 59 bramek straconych strzeliła 16 bramek. Większość z nich to zasługa 40-letniego weterana Michała Dzięgielewskiego, który zaliczył aż 11 trafień.

Ten mecz po prostu trzeba wygrać.

Do zobaczenia na trybunach na Witosa! Przypominamy, że na meczach Narwi nie ma biletów.