MZKSPiłka nożnaRezerwySparingi

Pierwszy sparing rezerw – porażka z wymagającym rywalem

Przed południem Narew II rozegrała swój pierwszy sparing, z Escolą Warszawa. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych podopieczni Łukasza Bałazego przegrali mecz kontrolny wynikiem 0-3.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana po obu stronach, lecz to w drugiej części gry Escola przejęła inicjatywę. Pierwszy gol dla przyjezdnych padł na początku drugiej połowy. Zawodnik gości oddał strzał zza pola karnego, a piłka po rękach Stolarczyka znalazła się w bramce. Kolejna bramka była samobójcza. Jeden z naszych obrońców próbował zablokować strzał wślizgiem, ale zamiast tego wbił piłkę do własnej bramki. Ostatni gol padł w 67. minucie po błędzie Babicza, który chciał przedryblować przeciwnika w polu karnym i zgubił piłkę, co wykorzystali goście ustalając wynik na 3-0.

25.01.2024, Ostrołęka
Sparing
Narew II Ostrołęka – Escola Warszawa 0-3 (0-0)
Bramki dla Escoli: 60, 65, 72

Narew II Ostrołęka: Lenda – Dębek, Dąbrowski, Babicz, Szmigiel – Borkowski, Banach, Fabiański – Bąk, Klec, Pierzchała. Po przerwie zagrali także: Stolarczyk – Rogala, Gorzęba, Brejnak, Bałas, Markowski, oraz trzech testowanych.