Piłka nożnaSeniorzySparingi

Wysoka wygrana w sparingu z Rzekunianką

Dziś o godzinie 13:30 na ul. Witosa 1 zespół Marcina Gałązki podejmował grającą w lidze okręgowej Rzekuniankę Rzekuń. Narwianie pewnie pokonali zespół gości wynikiem 4-1 a gole strzelili: Świderski, Dobrowolski, Krawczyk i Bruno.

Pierwsza groźna sytuacja nadarzyła się już w 5. minucie, kiedy to zawodnik Rzekunianki nie trafił na bramkę, którą broniła dwójka naszych graczy z pola. Chwilę później mogliśmy wyjść na prowadzenie, lecz Bruno nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W 25. minucie Bruno dograł piłkę na lewą stronę do Świderskiego, a ten nie pozostawiając wątpliwości umieścił piłkę w siatce. Po wrzutce z rzutu rożnego strzał oddał Bajor, lecz bramkarz wybił piłkę przed siebie, a dobił ją Dobrowolski. W 37. minucie zawodnik gości wykorzystuje sam na sam mijając Stepnowskiego i strzela na pustą bramkę. Minutę przed zakończeniem pierwszej połowy znów strzał Bajora wybija bramkarz, ale tym razem piłkę dobija Krawczyk. W drugiej połowie było wiele niewykorzystanych sytuacji po obu stronach, lecz ostatniego gola w tym spotkaniu zdobył Bruno trafiając z 11. metrów.

Kolejny mecz sparingowy zagramy za tydzień z Orlętami Czyżew.

24.02.2024, Ostrołęka
Sparing
Narew – Rzekunianka 4-1 (3-1)
Bramki: Świderski, Dobrowolski, Krawczyk, Vilela – Rzekunianka

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Bajor, Dobrowolski, Bandorowicz, Ziemak – Ciężar, Vilela, Gałązka – Krawczyk, Olesiński, Świderski. Zagrali również: Testowany, Parzych, Domian, Klec, Zaręba i Sokołowski.

Galeria: Amelia Siemborska