Rezerwy

Sparing nr 6: Remis rezerw w starciu z Ostrovią

W słoneczne popołudnie zawodnicy Łukasza Bałazego podejmowali grającą w klasie okręgowej Ostrovię Ostrów Mazowiecką. Mecz zakończył się wynikiem 1-1, a gola w tym spotkaniu zdobył zmiennik – Kuba Załęski po podaniu Kamila Markowskiego.

W 5. minucie bramkarz Ostrovii mógł zakończyć swój sparing, ponieważ zatrzymał Borowieckiego w sytuacji sam na sam nie przepisowo. Po uzgodnieniach obu z trenerów czerwona kartka została anulowana, a bramkarz gości mógł zakończyć spotkanie. Kilkadziesiąt minut później mogliśmy wyjść na prowadzenie, lecz Borowiecki trafił do siatki z pozycji spalonej. W pierwszej połowie było jeszcze parę klarownych sytuacji dla obu drużyn, lecz żaden strzał nie znalazł drogi do bramki.

Druga połowa wyglądała dosyć podobnie. W 68. minucie strzelanie w tym sparingu rozpoczął Kuba Załęski. Zawodnik przeciął dośrodkowanie, Markowski wystawił do Załęskiego, a ten dał nam prowadzenie. Gola na 1-1 zawodnik Ostrovii zdobył dopiero w końcówce spotkania. Jeden z naszych obrońców wybił piłkę, a przeciwnik dobił piłkę do bramki. W ostatniej akcji meczu goście mogli zdobyć zwycięskiego gola, ale Parzychowi w bramce pomógł słupek.

25.02.2024, Ostrołęka
Sparing
Narew II Ostrołęka – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 (0-0)
Bramki: Załęski 68 – Ostrovia 88

Narew II Ostrołęka: Lenda – Dębek, Babicz, Dąbrowski, Miłoszewski – Białobrzeski, Borkowski, Banach – Paździor, Klec, Borowiecki. Zagrali również: Parzych, Godziebiewski, Szmigiel, Zaręba, Załęski, Bąk, Markowski

fot. tm