AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2010Rocznik 2011Rocznik 2012

Młodzi Narwianie w kadrach Mazowsza i okręgu

Klaudiusz Półtorak z Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka został powołany do reprezentacji Mazowsza. Kolejni zawodnicy trafili do kadr okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego.

Półtorak to jeden z najlepszych zawodników drużyny Narwi z rocznika 2010, a trzeba zaznaczyć, że jest… o dwa lata młodszy od kolegów. Swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w Koronie Ostrołęka, a kontynuuje ją w Narwi.

Narwianie trafili także do kadr Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W zespole z rocznika 2011 są to Szymon Buchalski, Dominik Kłos i Julian Żerański, a w ekipie z 2012 rocznika Przemysław Rusiłowicz i Mateusz Zalewski (obydwaj w Narwi trenują z rok starszymi kolegami).

Warto zaznaczyć, że w kadrach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej znaleźli się także zawodnicy współpracujących z Narwią szkółek. Z Korony Ostrołęka są to Alan Kowalewski i Bartosz Kowalczyk, a z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej – Antoni Szatanek. Grają oni w kadrze rocznika 2013. W reprezentacji okręgu rocznika 2012 są także gracze APN Ostrołęka: Alan Białczak, Michał Borkowski, Oliwier Grabowski, Szymon Grala, Kacper Roicki i Antoni Szczepkowski.

Tymczasem do młodzieżowej kadry Polski U-15 trafiły zawodniczki Jantaru Ostrołęka, Zuzanna Siemborska i Marta Marczak. Zuzia przez ostatni rok uczęszczała na treningi bramkarskie Narwi, do trenera Piotra Wiskiego.

Wszystkim wymienionym życzymy powodzenia!