Rezerwy

Dwójka wysoko wygrywa z Wymakraczem

Zespół Narwi II Ostrołęka wygrał 6-1 w piątkowym sparingu z Wymakraczem Długosiodło. Po dwie bramki strzelili Dominik Borowiecki, Kacper Domian i Kacper Bąk.

Spotkanie z zespołem wyższej ligi zostało rozegrane późnym wieczorem na boisku ze sztuczną murawą, przy oświetleniu, co nadało mu klimatu. Niewątpliwie dołożyli się do tego także lokalni kibice, którzy postanowili pirotechniką zaczerwienić niebo. Do przerwy Narwianie prowadzili dwoma bramkami. Obie strzelił Dominik Borowiecki, pierwszą z rzutu karnego, a drugą z akcji.

Około dziesięciu minut po wznowieniu trzeciego gola dla zespołu trenera Bałazego strzelił Kacper Domian. Po kolejnych dziesięciu minutach Kacper podwoił swój dorobek bramkowy. Na tym Narew II nie poprzestała i w ciągu dwóch minut dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Kacper Bąk. Jeśli chodzi o gospodarzy, to w końcówce udało im się strzelić gola honorowego.