Rezerwy

Kanonada w Krasnosielcu. Wysoka wygrana rezerw Narwi

Prawdziwy trening strzelecki urządzili sobie w Krasnosielcu zawodnicy Narwi II Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego wygrali wysoko z ligowym rywalem 8-0.

Strzelaninę rozpoczął Kacper Szmigiel, golem już w czwartej minucie (co uwiecznił Jacek Borkowski na powyższym zdjęciu). Następne trafienie było dziełem Dominika Borowieckiego z rzutu karnego, pięć minut później, po faulu na Kacprze Bąki. W 14. minucie wynik podwyższył pięknym strzałem Karol Dębek. Nie był to koniec goli w pierwszej połowie. W 28. minucie Szmigiel wykorzystał kolejne podanie Babicza i podwyższył na 4-0, a w 38. minucie po faulu na Pierzchale kolejnego karnego wykorzystał Borowiecki. Tuż przed końcem połowy Karol Pierzchała strzelił również swojego gola.

Po dziesięciu minutach drugiej połowy pięknego gola bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Mikołaj Banach. Chwilę wcześniej odgwizdany był faul na Bartoszu Siurnickim. Na 8-0 dla nas trafił Jakub Załęski, który dołączył do Narwi w tym okienku z Drukarza Warszawa. Uderzył on z pierwszej piłki po piąstkowaniu bramkarza GUKS-u.

17.03.2024, Krasnosielc
Mecz sparingowy
GUKS Krasnosielc – Narew II Ostrołęka 0-8 (0-6)
Bramki: Szmigiel 4, 28, Borowiecki 9 (k), 38 (k), Dębek 14, Pierzchała 45, Banach 56 (w), Załęski 80

Narew II Ostrołęka: Parzych – Dębek, Babicz, Białobrzeski, Szmigiel – Borkowski, Zaręba, Banach – Bąk, Pierzchała, Borowiecki. Oraz: Lenda – Bałas, Rogala, Gorzęba, Godziebiewski, Fabiański, Załęski, Siurnicki.