Rezerwy

Podział punktów w hicie A-klasy. Rezerwy zremisowały w Różanie

Hit A-klasy ciechanowsko-ostrołęckiej nie przyniósł bramek i po bezbramkowym remisie 0-0 zakończył się podziałem punktów.

Przez pierwsze pół godziny gospodarze stworzyli sobie dwie bardzo dobre sytuacje na strzelenie bramki, ale nie udało im się wykorzystać żadnej z nich. Spotkanie drugiej i trzeciej drużyny w tabeli ligowej okraszone było dużą ilością walki i równie duża ilością deszczu spadającego z nieba. Jedyne co nie padło do gwizdka, to gole. Po zmianie stron zawodnicy z Różana przeważali, bardzo utrudniając nam przedostanie się pod swoją bramkę.

W składzie różańskiej ekipy znalazło się spore grono wychowanków Narwi (Daniel Wargulewski, Piotr Kamionowski, Piotr Bałas) i jej byłych zawodników (także Ołeh Ochrimenko, Kamil Rupacz, Paweł Dzbeński, Piotr Kubat). Poza nimi widoczna była też kolonia z Ostrowi Mazowieckiej (bramkarz Połuliachow, Augustyniak i bracia Barzałowie). Ostrołęczan z Różana różnią jednak znacznie od Narwi II numery PESEL, bo wszystko to bardzo doświadczeni weterani,  a trener Bałazy wystawił skład z samych juniorów i  jedynego grającego prezesa. Ciekawym podsumowaniem może być, że w zespole z Różana zagrał Piotr Bałas, a w drużynie Narwi II jego syn Bartosz.

23.03.2024, Różan
Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
FC 2012 Różan – Narew II Ostrołęka 0-0

FC 2012 Różan: Połuliachow – Wargulewski (58. Augustyniak), Ochrimenko, E. Barzał, Rupacz, K. Barzał, Bałas (72. Buchalski), Krawczyk, Kaczyński, P. Kamionowski (81. Kubat), Dzbeński.

Narew II Ostrołęka: Stepnowski – Babicz, Dąbrowski, Szmigiel, Dębek – Białobrzeski, Banach, Borkowski (60. Zaręba) – Borowiecki (88. Załęski), Siurnicki (73. Bieńkowski), Pierzchała (46. Bąk).
Trener: Łukasz Bałazy.

Żółte kartki: Rupacz – Borowiecki, Załęski, Banach.
Sędziowali: Olszewski (główny), Powałka, M. Komorowski.

fot. Jacek Borkowski