LigaSeniorzy

Na sztucznym, przy sztucznym, prawdziwy mecz z Drukarzem

Po dłuższym oczekiwaniu wiemy już, kiedy i gdzie zostanie rozegrany wyjazdowy mecz z Drukarzem Warszawa. Gospodarze w poniedziałkowe popołudnie wreszcie wpisali w system Ekstranet te informacje.

Spotkamy się na stadionie OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej w Warszawie, na boisku ze sztuczną murawą. Jako, że mecz będzie się rozpoczynał dopiero o 18:30, będzie grany także przy sztucznym oświetleniu.

Sytuacja w tabeli

Po 17. kolejkach Drukarz w tabeli jest siódmy, mając 29 punktów (8 zwycięstw, 2 remisy, 7 porażek). Gospodarze dużo strzelają – 49 bramek sprawia, że mają w tej kwestii drugie miejsce w lidze, tylko za MKS-em Przasnysz. Na nasze szczęście tracą też sporo bramek (31). Narew w tabeli jest trzecia, ma 37 punktów (11 zwycięstw, 4 remisy, 2 porażki), a w bilansie bramkowym posiada zapis 42-22.

Ostatnia kolejka to wyjazdy obu drużyn. Narew wygrała w Warszawie z Unią 3-1, a Drukarz efektownie zwyciężył z MKS-em w Ciechanowie 6-3.

Dotychczasowe mecze

Z Drukarzem graliśmy dotąd pięć razy, przy czym ciekawostka jest taka, że pierwsze dwa razy w latach 60. XX wieku, a kolejne, to już najbliższe lata. Narew wygrała dwa starcia, Drukarz dwa i raz padł remis. W bramkach prowadzi Drukarz 9-7.

 1. 15 października 1967, Drukarz Warszawa – MZKS Ostrołęka 3-1 
  Bramka: nieustalony strzelec. Trener: Bronisław Buszta
 2. 27 czerwca 1968, MZKS Ostrołęka – Drukarz Warszawa 0-0
  Trener: Bronisław Buszta.
 3. 13 sierpnia 2021, Drukarz Warszawa – Narew Ostrołęka 4-1 
  Bramka: K. Jastrzębski. Trener: Andrzej Sieradzki
 4. 19 marca 2022, Narew Ostrołęka – Drukarz Warszawa 4-2
  Bramki: P. Olesiński dwie, I. Budniak, K. Drężek. Trener: Andrzej Sieradzki
 5. 26 sierpnia 2023, Narew Ostrołęka – Drukarz Warszawa 1-0
  Bramka: P. Olesiński. Trener: Marcin Gałązka

Zapraszamy na rezerwy

Tymczasem w Wielką Sobotę o 11:00 na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce rozegrane zostanie spotkanie rezerw Narwi z Bartnikiem Myszyniec. Wstęp wolny – zapraszamy!