Rezerwy

Rezerwy miały lepszą sobotę. Korona Karolinowo – Narew II 0-4

W dużo lepszych nastrojach, niż pierwsza drużyna Narwi, byli w sobotę zawodnicy „dwójki”. Rezerwiści wygrali w Karolinowie z Koroną 4-0 po golach Domiana, Bąka (dwóch) i Miłoszewskiego.

Narew II objęła prowadzenie w 18. minucie meczu. Po długim i wysokim zagraniu Błażeja Babicza, Kacper Bąk zgrał piłkę do będącego na czystej pozycji Kacpra Domiana. Ten dopełnił formalności i wepchnął piłkę do pustej bramki. Drugi gol padł dwadzieścia minut później. Rozegraliśmy na krótko rzut rożny, po czym szybką wrzutkę zrobił Mikołaj Banach. Piłka przeleciała przez cały gąszcz postaci w polu karnym i trafiła do Kacpra Bąka, który płaskim strzałem po mocnym skosie podwyższył wynik.

W drugiej połowie przewaga Narwi II nie ustawała i udało się ją podkreślić jeszcze dwoma trafieniami. Na dwadzieścia minut przed końcem Maciek Miłoszewski mocno przypresował środkowego pomocnika Korony, ostatecznie odbierając mu piłkę. Po przebiegnięciu kilkunastu metrów nieatakowany zdecydował się uderzyć z dystansu a piłka ku radości naszych zawodników wpadła w okienko bramki gospodarzy. Siedem minut później było 4-0 dla Młodej Narwi. Janek Białobrzeski utrzymał posiadanie piłki i mimo ataków rywala zagrał idealnie prostopadle między dwóch obrońców, do wybiegającego Kacpra Bąka. Bąk zgubił ich zwodem, a następnie ominął bramkarza i ustalił wynik meczu.

20.04.2024, Karolinowo
A klasa Ciechanów-Ostrołęka
Korona Karolinowo – Narew II Ostrołęka 0-4 (0-2)
Bramki: Domian 18, Bąk 38, 77, Miłoszewski 70

Narew II Ostrołęka: Parzych – Babicz, Szmigiel (55. Miłoszewski), Dąbrowski, Dębek – Białobrzeski, Banach (65. Załęski), Borkowski (65. Fabiański)- Siurnicki (60. Zaręba), Domian (90. Markowski), Bąk (78. Bałas).
Żółta kartka: Markowski.
Trener: Łukasz Bałazy

P.S. Na zdjęciu Kacper Bąk strzela bramkę na 2-0.