Seniorzy

Wysoka wygrana w Maszewie

We wtorek Narew udała się do Maszewa, by zmierzyć się z tamtejszym Amatorem. Zawodnicy Łukasza Bałazego pewnie wygrali mecz wynikiem 5-0, a bramki zdobyli: Borowiecki dwie, Ziemak, Gałązka, Sokołowski.

Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczęło się dość szybko – już w 4. minucie Bartek Ziemak oddał strzał i trafił na 1-0. Mieliśmy rzut wolny, a Maszewo rzut rożny, ale z żadnej sytuacji nie padła bramka. W 21. minucie Borowiecki dostał podanie od Gałązki i uderzeniem po długim słupku podwyższył na 2-0. Chwilę później Dominik znów mógł się cieszyć ze zdobytego gola, po pięknym strzale z woleja.

Narew się nie zatrzymywała i atakowała dalej, co przyniosło skutek w drugiej połowie. W 53. minucie ładnym, a przede wszystkim skutecznym strzałem w prawe okienko popisał się Damian Gałązka. Dosłownie chwilę później w tę samą część bramki trafia wracający po kontuzji – Patryk Sokołowski i podwyższa na 5-0. Do końca spotkania nie działo się nic konkretnego, a wynik pozostał bez zmian.

Po tym meczu Amator stracił szanse na utrzymanie w V lidze.

11.06.2024, Maszewo
Decathlon V Liga Mazowiecka
Amator Maszewo – Narew Ostrołęka 0-5 (0-3)
Bramki: Borowiecki 21, 24, Ziemak 4, Gałązka 53, Sokołowski 56

Narew Ostrołęka: Stepnowski- Gałązka, Ciężar (75. Babicz), Bajor, Ziemak ( 65. Szmigiel) – Godziebiewski, Banach ( 57. Wesley), Bruno ( 65. Dąbrowski) – Borowiecki (80. Pierzchała), Bąk ( 46. Olszewski), Sokołowski

Żółte kartki: Sokołowski 57

Fot: Karol Wesołowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *