LigaSeniorzy

Strzelanina w Bieżuniu. Wkra – Narew 0-6

Piłkarze Narwi z przytupem zakończyli sezon 2023/2024. Po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej strzelili Wkrze Bieżuń sześć bramek, pokazując się z bardzo dobrej strony. Trzy gole strzelił Damian Gałązka, dwa Bruno Vilela i jednego Kacper Bąk.

Różnica między pierwszą, a drugą połową była nieporównywalna. Do gwizdka, który zapraszał zawodników do szatni na przerwę, nie działo się nic konkretnego, oprócz kontuzji Igora Olszewskiego. Nasz boczny obrońca już w 41. minucie musiał opuścić boisko. Były sytuacje, stałe fragmenty gry, ciągłe ataki, ale to nie przyniosło skutku.

Druga połowa zaczęła się dla nas dobrze. Po wrzutce bramkarz Wkry sparował strzał z bliska, ale na dobitkę Damiana Gałązki nie miał żadnych szans. Kilkanaście minut później, Damian cieszył się już z dubletu na koncie. Prostopadła piłka od Bruna Vileli, sam na sam i gol na 2-0 dla Narwi. Kolejna bramka padła za sprawą właśnie Bruna. Bartek Ziemak podał piłkę górą za linię obrony, a środkowy pomocnik dokonał egzekucji. Ten sam zawodnik 5. minut później zdobył gola w podobny sposób co Damian Gałązka – dobił piłkę, która odbiła się od poprzeczki. Dosłownie krótką chwilę po trafieniu Bruna, trzeciego gola w tym meczu zdobył Damian Gałązka – strzał z dystansu i podwyższenie na 5-0. Bramkarz Wkry ostatnią piłkę z siatki wyjmował po uderzeniu Kacpra Bąka. Wrzutkę z rogu przedłużył Mikołaj Banach, a Kacper ładnym strzałem przy słupku zakończył mecz.

15.06.2024, Bieżuń
Decathlon V liga mazowiecka
Wkra Bieżuń – Narew Ostrołęka 0-6 (0-0)
Bramki: Damian Gałązka 47, 66, 78, Bruno Vilela 73, 78, Kacper Bąk 88

Narew Ostrołęka: Parzych – Olszewski (41. Szmigiel), Bajor, Bandorowicz, Ziemak (81. Babicz) – Cieżar (81. Dąbrowski), Godziebiewski (46. Banach), Wesley (75. Pierzchała) – Bąk, Gałązka, Vilela.
Trener: Łukasz Bałazy

Żółte kartki: cztery Wkra Bieżuń – Bruno Vilela, Kacper Bąk