Wiadomośći Okołonarwiańskie

APN tuż za podium

fot. apn.ostroleka.pl

Ostatnie tygodnie przynoszą dobre wieści dotyczące młodzieżowych drużyn z Ostrołęki (a piszemy przecież tylko o Narwi i APN-ie, który ma „naszych” trenerów, a dochodzą do tego sukcesy Korony). Obyśmy za kilka (-naście?) lat zobaczyli większość z tych chłopców w drużynach seniorskich… Ale do rzeczy. Wczoraj w Warszawie APN Ostrołęka z roczników 2004 i 2005 dowodzony przez Mariusza Sadłowskiego i Arkadiusza Pyskło zajął czwarte miejsce w turnieju halowym Poloneza Warszawa. Oprócz drużyny Dylusia i Sałaty wystąpiły: dwie drużyny Poloneza Warszawa, Dolcan Ząbki, Znicz Pruszków, GKP Targówek, Wicher Kobyłka i Przyszłość Włochy. Znów oprócz pucharu chłopaki przywieźli do domu także statuetkę – tym razem dla Jacka Laskowskiego – najlepszego bramkarza turnieju.

Warto zauważyć, że w ciągu tygodnia drużyny z Ostrołęki otrzymały wszystkie możliwe wyróżnienia indywidualne: Michał Sendrowski z APN-u – dla najlepszego gracza turnieju, Bartosz Głażewski z Narwi – dla najlepszego strzelca i wspomniany Jacek Laskowski dla najlepszego bramkarza.

Skład APN: Jacek Laskowski ? Adam Zięba, Piotr Rębowski, Maciej Kułas, Dawid Sawicki, Krystian Tyszka, Damian Dawid, Kacper Subczyński i Kacper Choroszewski. Trenerzy: Mariusz Sadłowski i Arkadiusz Pyskło. Kierownik: Filip Kułas.