Rocznik 1998Z życia klubu

Turniej Noworoczny dla rocznika 1998

Zarząd Klubu MKS Narew Ostrołęka zaprasza na Turniej Noworoczny MKS Narew Ostrołęka o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta dla rocznika 1998 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego. Zostanie on rozegrany 6 stycznia 2012 roku na hali widowiskowo-sportowej im. A.Gołasia przy ul. Traugutta. Swój udział zapowiedziało 12 zespołów:
Pogoń Siedlce, Nadnarwianka Pułtusk, KS CK Troszyn, Kurpik Kadzidło, Bug Wyszków, UKS Narew Ostrołęka, Olimpia Zambrów, Orzeł Sypniewo, Naki Olsztyn, Brat Siennica Nadolna, Korona HiD Ostrołęka oraz gospodarze-organizatorzy MKS Narew Ostrołęka (trenerem jest Marian Szarama).

Drużyny zostaną podzielone na trzy grupy, w których rywalizować będą systemem każdy-z-każdym, po czym najlepsi zagrają o medale w fazie pucharowej (z grup wychodzą po dwie najlepsze drużyny i dwie z trzeciego miejsca, z najlepszym dorobkiem punktowym). Ciekawostką jest prawdopodobny udział Korony HiD Ostrołęka, która nie posiadała dotychczas drużyny w tym roczniku.

6 stycznia (piątek) to święto Trzech Króli, a więc dzień wolny od pracy i szkoły. Zapowiada się ciekawy turniej, na który serdecznie zaprasza Zarząd Klubu i redakcja Narewplus.pl. Początek o godzinie 9:00, kiedy gospodarze z MKS Narew podejmą drużynę UKS Narew.