www

Zmiany, zmiany, zmiany!

Powoli zaczynamy zmiany na stronie. Żeby nie wisiała ona w próżni, już dzisiaj ruszyła z nowym tematem graficznym. Niedługo zostanie on dopracowany tak, aby na górze bezproblemowo wyświetlało się kilka najważniejszych wiadomości w postaci slajdów (tak jak tymczasowej wersji strony, która działała w poprzednim tygodniu). Mieliśmy kilka skarg, że jest za ciemno, toteż nowa wersja jest zdecydowanie „lżejsza” kolorystycznie.

Dodaliśmy także nowość, która – mamy nadzieję – będzie już w niedalekiej przyszłości obsługiwana. Jest nią skrypt do relacji tekstowych na żywo z meczów. Znajdziecie go na stronie narewplus.pl/live . Na razie są tam tylko testowe wpisy, niedługo będzie nieco więcej. Być może uda się nadać relację już z najbliższego meczu ligowego z Legionovią, jeśli nie, na pewno relacje pojawią się w tej rundzie (tylko z wyjazdów).

Na koniec być może najważniejsza informacja… Od dzisiaj posiadamy status oficjalnej strony klubowej Narwi Ostrołęka. Czy to się „konkurencji” podoba, czy nie 😉