Wiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Są już czapki


Dotarły już do Ostorłęki czapki Narwi. W pełnej treści wiadomości zamieszczamy (w oryginalnej formie) treść komunikatu grupy NarewUltra’12.

W dniu dzisiejszym dotarła do nas paczka od producenta czapek i szalików (SectorX). I niestety ale w kilku kwestiach producent który do tej pory wywiązywał się ze wszystkiego bez zarzutów tym razem po prostu spieprzył sprawę.Po kolei czekaliśmy na czapki tak samo jak i osoby które zapłaciły za czapki i szale już jakiś dobry kawałek czasu temu bardzo długo no ale rozumiemy każdy na święta/mikołajki…/zimę robi różnego rodzaju gadżety (bluzy, czapki , rękawiczki, szaliki) szwalnie mogą się nie wyrabiać.

Ok, rozumiemy to i doceniamy też wyrozumiałość pozostałych osób które cierpliwie czekały kiedy dojdą do nas czapki i szale.Dziś w końcu zawitał do nas kurier z paczką. Otwieramy ją po chwili i widzimy na wstępie że czapki wyszły fajnie nam nawet bardzo się podobają po za małym szczegółem są czarne a nie ciemnio szare tak jak miało to być no ale na to możemy przymknąć jeszcze oko ,dalej liczymy ile czego jest i mamy 44 czapki i 15 szalików czyli brakuje 1 czapki i 10 szalików natychmiast odpalamy maila patrzymy jest wiadomość „jedna czapka się rozpruła więc ją spaliliśmy a nie ma możliwości dorobienia jednej sztuki (najmniej można 12szt.) więc zwrócą nam pieniądze.Co z tego skoro wszystkie 45 czapek zostało zapłaconych kto w takim razie ma nie dostać czapki tego nie wiemy. Pytamy się co z szalami bo brakuję 10 szt. i po chwili otrzymujemy wiadomość że musieli źle zapisać i dorobią jak najszybciej.

W związku z tym pragniemy poinformować Was że na te rzeczy niestety nie mamy wpływu i czapki każdy z Was otrzymać może w tej chwili.Jednak nie będziemy robić ogólnego odbioru dla wszystkich więc piszcie na tel.600937428 lub na priv lub na gg.6069534 w celu ustalenia gdzie i kiedy można odebrać to za co płaciliście.Jeśli chodzi o szale 15 szt. zostało już odebranych i na pozostałe szale trzeba czekać bo nie mamy fizycznie tych pozostałych 10 sztuk.

Jedyne co nam pozostało to przeprosić Was no ale to też nie jest nasza wina. I możemy również Was zapewnić że u tej firmy nigdy więcej już nic nie będziemy zamawiać.

Z Kibolskim Pozdrowieniem NarewUltra’12