SeniorzySparingi

Remisowo w Łomży

W ostatnim sparingu niebiesko-czerwoni zremisowali 1-1 z grającym ligę wyżej ŁKS-em Łomża. Mecz pierwotnie zaplanowany był do rozegrania w Ostrołęce, ale z zastrzeżeniem, że będzie tak, jeśli dopuszczą do tego warunki pogodowe. Te są, jakie są i spotkanie rozegrano w Łomży. Narew wyruszyła do pobliskiego miasta osłabiona brakiem dwóch ofensywnych zawodników – Karola Pietrasiaka i Tomasza Niedźwieckiego. Szczególnie brak tego drugiego może być widoczny, bo mówi się nawet o półrocznej pauzie.

Bramki strzelali sami zawodnicy Narwi. Najpierw gola dla ŁKS-u ustrzelił wypożyczony z naszego klubu (a więc będący ciągle naszym  zawodnikiem) Przemysław Olesiński, w okolicach 30. minuty. Na odpowiedź trzeba było poczekać do drugiej połowy. Sprawy w swoje ręce wziął kapitan Narwi, Piotr Strzeżysz, rozgrywając samemu akcję a po chwili doprowadzając do wyrównania. Ogólnie mecz na plus raczej dla Narwi, co zaznaczają nawet kibice gospodarzy.

Był to ostatni sparing przed ligą. Pierwszy mecz już za tydzień, w sobotę o 14:00 z Ostrovią Ostrów Mazowiecki na wyjeździe.

fot. RB (sparing z ubiegłego roku)