Wychowanek Narwi w reprezentacji Polski!

Jeśli któryś z młodych zawodników Narwi zastanawia się jeszcze, dlaczego warto solidnie trenować, za przykład niech posłuży mu Dominik Prusaczyk. Nasz wychowanek (o którym już w tym sezonie pisaliśmy osobnego newsa) został właśnie powołany do reprezentacji Polski do lat 15. Kadra udaje się na zgrupowanie szkoleniowe do Gutowa Małego, a w jej składzie znalazło się miejsce dla Prusaczyka. Spośród zawodników powołanych wybrani zostaną kadrowicze na mecze międzypaństwowe.

Dominik po rozegraniu bardzo dobrego sezonu w drużynie trampkarzy Narwi przeszedł do drużyny KS Piaseczno. Tam pozostaje wciąż jednym z najlepszych zawodników, a najbardziej ostrołęcki z piaseczyńskich fanów (który prowadzi ich stronę internetową), już w listopadzie zapowiadał, że chłopak może zajść dużo wyżej niż IV liga mazowiecka. Sądząc po powołaniu – jest na to szansa. Oby Dominikowi i jemu podobnym spełniły się wszystkie futbolowe marzenia!

A wszystkim, którzy chcą iść w jego ślady, przypominamy, że trwa nabór do nowych drużyn młodzieżowych Narwi! Do drużyn, które już istnieją zgłaszać się można przez cały rok.