Przyjeżdża lider

W niedzielne popołudnie (godz. 15:00) niebiesko-czerwoni zagrają swój pierwszy mecz domowy w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013. Przeciwnikiem będzie drużyna lidera ligi, Huraganu Wołomin, prowadzona przez trenera Andrzeja Prawdę, w (odległej już) przeszłości szkolącego także Narwian. Wszystko wskazuje na to, że trener Marcin Roman poza kontuzjowanym Robertem Jędrzejczykiem, będzie mógł skorzystać z pełnej kadry zespołu.

Miniona środa nie była udana dla naszych sobotnich gości. Do przedostatniej minuty na boisku w Płocku Huragan remisował bezbramkowo z rezerwami Wisły. Potem jednak gospodarze strzelili bramkę, inkasując komplet punktów. Sprawiło to, że Wisła wysunęła się na drugą pozycję w lidze i ma już zaledwie sześć punktów straty do Huraganu. Jeśli podopieczni Andrzeja Prawdy chcą wygrać rozgrywki, to w Ostrołęce po prostu powinni wygrać. Każda strata punktów jest dla nich potknięciem w biegu po prymat.

Niebiesko-czerwoni są w zupełnie innej sytuacji. Zarówno do czołówki, jak i do spodu tabeli dzieli nas odległość kilku oczek. W przedsezonowych planach wspominano o miejscu w okolicach pierwszej piątki i mniej więcej tak spisuje się drużyna. Oznacza to, że do meczu z liderem można podejść na luzie, bez takiego ciśnienia, jakie pętać może nogi zawodnikom Huraganu.

W związku z tym, że w środę trzeba było grać w Ostrowi Mazowieckiej, mecz z Huraganem odbędzie się w niedzielę. Zapraszamy!

Niedziela 21 kwietnia 2013
godz. 15:00boczne boisko stadionu przy ul. Witosa
Narew Ostrołęka – Huragan Wołomin
sędzia główny: Kamil Chmielewski (WS Warszawa)
obserwator: p. Mikołajewski (WS Płock)