Młodzież NarwiRocznik 1997

’97: Pierwszy mecz u siebie

Po długim przekładaniu meczów rocznik 1997 rozegrał wreszcie w weekend pierwszy mecz na własnym boisku. Przeciwnikiem była Akademia Piłkarska z Płońska (do niedawna Tęcza Płońsk). Spotkanie stało pod znakiem problemów atmosferycznych, a nawet z powodu nadciągającej burzy zostało przerwane na jakiś czas. Wynik końcowy to 3-2 dla gości z Płońska, ale losy trzech punktów ważyły się do samego końca. Młodzi Narwianie przegrywali już 0-2, by wyrównać. Dwie asysty zanotował Cezary Kuciejczyk. Po nich na listę strzelców wpisali się Bartłomiej Pędzich i Jakub Podgajny. Punkt odleciał w ostatnich minutach, razem z piłką, która „odleciała” z rąk naszego bramkarza. Zdarza się i tak…