LigaSeniorzyWażneWiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Dzień Dziecka z Narwią

dzien-dziecka
Zapraszamy wszystkich dorosłych oraz przede wszystkim dzieci, na mecz 28. kolejki IV ligi mazowieckiej, który odbędzie się w dniu 1 czerwca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Witosa. Narew podejmować będzie drużynę Mławianki Mława, jednego z najsilniejszych ligowych przeciwników. Jako, że 1 czerwca to Dzień Dziecka, Klub wraz z Kibicami organizuje m.in. konkurs rzutów karnych z nagrodami w przerwie meczu oraz darmowe upominki dla najmłodszych.

W konkursie rzutów karnych udział będzie mogło wziąć każde dziecko, oraz każdy kto dzieckiem się czuje 😉 Bronić strzały będą bramkarze naszego Klubu oraz Przewodniczący Rady Miasta Dariusz Maciak. Do wygrania m.in. koszulka z autografami całej drużyny Narwi oraz piłki. Jest więc o co grać. Zapraszamy do udziału także tych rzadszych bywalców meczów, a więc Panie.

Każde dziecko, które przyjdzie na mecz otrzyma także upominek od Kibiców Narwi. Rozdawać będą je piękne Panie z Klubu Kibica Narwi. Zapraszamy na mecz i zachęcamy do głośnego dopingowania naszej drużynie, która ma szanse zająć bardzo wysokie miejsce w tabeli.