LigaSeniorzyWażne

Nadnarwianka 0-0 Narew

Nie doczekali się bramek kibice w Pułtusku, gdzie Nadnarwianka podejmowała naszą Narew. Był to ostatni mecz wyjazdowy Narwi w tym sezonie. Do zakończenia sezonu pozostał tylko mecz z Błękitnymi Gąbin, który rozegrany zostanie za tydzień w Ostrołęce. Dzisiaj w Pułtusku pojawił się cały zarząd niebiesko-czerwonych oraz grupa ok. 30 Kibiców z Ostrołęki. Chcieliśmy z tego meczu przeprowadzić relację na żywo, ale na boisku na tyle mało się działo, że nie było by o czym pisać.

W przedostatniej minucie w barwach Nadnarwianki na ataku zagrał rezerwowy bramkarz. Oprócz niego na ławce pułtuszczan siedział tylko weteran Emil Rembiejewski, który też wszedł na plac gry.

Z rana dużo lepszy wynik uzyskali trampkarze z rocznika 1998, którzy pokonali rówieśników z Nadnarwianki 12-0 w meczu Ligi Mazowieckiej Trampkarzy.

Nadnarwianka Pułtusk 0-0 Narew Ostrołęka

Nadnarwianka: Sak – Orłowski, Wolf, Bobowski, Wanielista, Godlewski (28. Rembiejewski), D.Kłosiński, Zalewski, Dziczek, Bartosiak, Jagielski (89. Wilczewski)

Narew: Łyziński – Gawrych, Pełtak, Zalewski, Skorupka – Dzwonkowski, Górski (59. Lutrzykowski), Strzeżysz, Stachowicz (85. Mierzejewski) – Kubat (66. Gontarz), Lelujka (80. Jóźwiak).
Trener: Marcin Roman
Widzów: 100 (ok. 30 z Ostrołęki). Sędzia główny: Michał Godlewski (Podgórze).