Nabór do Narwi

nabor-do-narwiJuż w przyszłym tygodniu będzie można zapisać swoje dzieci do grupy naborowej Narwi. W naszym Klubie powstają dwie nowe grupy młodzieżowe. Pierwsza dla roczników 2003/04, druga dla 2005, 2006, 2007 i młodszych. W obu grupach szkolenie zawierać będzie także naukę podstaw „piłkarskiego” języka angielskiego. Za treningi odpowiadać będą nowi trenerzy, z wysokimi kwalifikacjami. Zupełną nowością w Ostrołęce będzie wykorzystanie metodologii Coerver Coaching.

Tutaj należy się trochę wyjaśnień. Trening Coervera jest globalnym programem treningu piłkarskiego, inspirowanym naukami Weila Coervera i stworzonym w 1984 roku przez Alfreda Galustiana i Charliego Cooka – legendę londyńskiej Chelsea. Twórcą metody jest Wiel Coerver, były znakomity holenderski piłkarz i trener, który w 1974 roku doprowadził Feyenoord Rotterdam do triumfu w Pucharze UEFA.

Coerver Coaching uznawany jest za najdoskonalszą w świecie metodę nauczania gry w piłkę nożną, w którym uczestnicy prawie 2 miliony młodych piłkarzy w 30 krajach. Najlepszym świadectwem uznania jest fakt, iż z metody tej intensywnie w procesach szkolenia młodych zawodników w swoich akademiach piłkarskich korzystają czołowe kluby Europy: AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn i Bayern Monachium.

Zgodnie z metodologią Coerver Coachingu najważniejsze są zdolności indywidualne poszczególnych zawodników, umiejętnie wykorzystane dla dobra drużyny. Będziemy więc szkolić dzieci, by już jako dojrzali zawodnicy przede wszystkim świetnie panowali nad piłką. Wszystkie inne braki da się w późniejszym wieku uzupełnić.

W najbliższych miesiącach przeprowadzimy trzy tury naboru do drużyn młodzieżowych: po jednej w czerwcu, lipcu i sierpniu. Jeżeli ktoś chce wyjechać na wakacje – na któryś nabór raczej uda mu się wrócić. Najbliższe terminy to 17 i 18 czerwca 2013, w godzinach 17:30-19:00. Dzieci przejdą testy sprawności oraz rozegrają test mecz między sobą. Miejsce: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrołęce, ul. Gorbatowa 4/6.

Tymczasem rezerwujcie sobie czas 17 i 18 czerwca wieczorem 🙂

Zapraszamy rodziców z wszystkimi dziećmi z rocznika 2003 i młodszych!

MKS Narew Ostrołęka