Wiadomośći OkołonarwiańskieZ regionuZ życia klubu

Regions’ Cup w Ostrołęce

regions-cup

Narew została poproszona przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej o zorganizowanie meczu w ramach UEFA Regions’ Cup. Mecz ma zostać rozegrany w najbliższą niedzielę (23.06.) o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Witosa 1. Reprezentacja MZPN zmierzy się z reprezentacją Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. W składzie Mazowsze mogą pojawić się Jakub Zalewski i Karol Górski, którzy zostali powołani na konsultacje przez trenera kadry Grzegorza Faberskiego.

UEFA Region’s Cup jest traktowany jako Mistrzostwa Europy Amatorów (zawodników grający na zasadzie kontraktu amatorskiego, w Polsce jest zasada, że wolno powoływać najwyżej z III ligi) z poszczególnych regionów. Pierwszy etap to mistrzostwa danych państw. Są to więc nieformalne Mistrzostwa Polski okręgowych związków piłki nożnej.

Reprezentacja Mazowsza w ostatnim swoim meczu pokonała Łódzki ZPN 1-0, natomiast W-MZPN pokonał we wtorek po rzutach karnych Podlasie 5-4. Kiedyś spośród zawodników Narwi w składzie MZPN na Regions’ Cup pojawiali się Wojciech Skorupka i Cezary Stachowicz.

Serdecznie zapraszamy na mecz!