WażneWiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Sezon 2012/13 oficjalnie zakończony

DSC_0426

W piątkowy wieczór Narew zakończyła oficjalnie sezon 2012/13. W „Restauracji przy stadionie” spotkali się zawodnicy, trenerzy, zarząd Klubu oraz zaproszeni goście. Była to okazja do podsumowania całego sezonu, oraz wręczenia wyróżnień indywidualnych dla poszczególnych zawodników oraz… dla Przyjaciół Narwi.

Prezes Robert Bartkowski wraz z Zarządem postanowili od teraz wręczać na zakończenie każdego sezonu wyróżnienia indywidualne. Padło wiele ciepłych słów, na temat zawodników i osób związanych z klubem oraz pracy, którą wszyscy przez ostatni rok wykonali. Dla kibiców Narwi najważniejsze są jednak wyróżnienia indywidualne. To najważniejsze – dla najlepszego zawodnika sezonu 2012/13 – otrzymał Piotr Strzeżysz.

Właścicielami kolejnych statuetek zostali:

  • Jakub Zalewski – najlepszy młodzieżowiec
  • Andrzej Łyziński – najlepszy bramkarz (tu trzeba nadmienić, że przydałaby się silniejsza konkurencja dla Andrzeja, bo gdyby takie statuetki rozdawać co roku, to mógłby już z nich zbudować sobie jakąś budowlę)
  • Karol Pietrasiak – najlepszy strzelec
  • Maciej Młynarski – najlepszy zawodnik rocznika 1996
  • Jakub Parzych – najlepszy zawodnik rocznika 1997
  • Norbert Dobkowski – najlepszy zawodnik rocznika 1998

Dodatkowo wyróżnieni zostali „pozytywnie zakręceni”, czyli ci, co budują atmosferę: Piotr Dawidzki i Wojciech Skorupka; a także inny budowniczy – rocznika 1996 – trener Robert Jędrzejczyk.

Bardzo ważne dla Klubu są osoby, które go wspierają, toteż Zarząd wprowadził nowość – wyróżnienia „Przyjaciel Narwi”, dla osób, które szczególnie pomogły niebiesko-czerwonym w danym sezonie. Na początek wręcz musieli się w tym gronie znaleźć Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Maciak. Wkład Miasta w funkcjonowanie Narwi jest niezaprzeczalnie duży i nie da się obok tego przejść obojętnie. Kolejnymi osobami, które pomagają regularnie Narwi Ostrołęka są właściciele „Restauracji przy stadionie” (obecnie to taka nieoficjalna siedziba Narwi, bo tu odbywają się najważniejsze spotkania) i firmy M-SERWIS, czyli odpowiednio pani Monika Bartkowska i pan Marcin Żyznowski. W tym miejscu jeszcze raz w imieniu Narwi Ostrołęka dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję, że zostaną państwo z Narwią na dłużej! 🙂

Spotkanie przebiegło oczywiście w miłej atmosferze.

LINK DO GALERII (fot. T.Mrozek)

P.S. Polecamy także relację Michała Kowalczyka na ePowiatOstrolecki.pl – LINK.
P.S. 2  W nieoficjalnej kategorii „Najwięcej fanów na Facebooku” zdecydowanie wygrał Karol Pietrasiak 🙂