TransferyWiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Wychowanek Narwi blisko Middlesbrough FC

Z młodego pokolenia wychowanków Narwi najczęściej piszemy o Dominiku Prusaczyku. Zawodnik ten po przejściu z Narwi do KS Piaseczno pokazał się z dobrej strony trenerom kadr młodzieżowych MZPN (wiadomo, że z Warszawy mają bliżej do Piaseczna, niż Ostrołęki, toteż częściej tam zaglądają…). Później powołany został do młodzieżowej reprezentacji Polski (U-16), której obecnie jest kapitanem.

Kolejna dobra wiadomość dotycząca Dominika przyleciała z Wysp Brytyjskich. Jesienią informowaliśmy o zainteresowaniu naszym wychowankiem wyrażonym przez Tottenham Hotspur FC. Drużyna Tottenhamu zaprosiła zresztą Prusaczyka na testy. W grudniu młody piłkarz przebywał na testach w Middlesbrough FC. Wypadły pomyślnie wielce prawdopodobne jest, że Dominik znajdzie nowy klub. Czy będzie nim Middlesbrough?

– Do Middlesbrough przyjechałem w poniedziałek i jeszcze tego samego dnia zaliczyłem pierwszy trening. Następnego dnia mieliśmy dwa treningi i zajęcia w siłowni, w środę jeden trening i siłownię, zaś w czwartek, poza treningiem, mieliśmy również zajęcia fitness oraz speed testy. Piątek był dniem wolnym, ponieważ w sobotę graliśmy mecz z Newcastle United. Wyszedłem w pierwszym składzie i grałem około 75-80 minut na pozycji defensywnego pomocnika. Myślę, że spisałem się całkiem nieźle, bo po spotkaniu trenerzy mówili mi, że chcieliby, abym dołączył do drużyny ? powiedział Prusaczyk w wypowiedzi dla oficjalnej strony KS Piaseczno (piaseczno.jogger.pl).

Życzymy powodzenia!