Wiadomośći OkołonarwiańskiewwwZ życia klubu

Kup koszulkę, wspomóż Akademię!

MKS Narew Ostrołęka wraz z firmą EMEDIA Tomasz Mrozek proponuje wszystkim Kibicom drużyny niebiesko-czerwonych nową akcję. Przedstawiamy koszulki „1962”. Za całkowity zysk z zakupu każdej sztuki tej koszulki zostanie zakupiony sprzęt dla zawodników Akademii Piłki Nożnej MKS Narew Ostrołęka (w zależności od ilości sprzedanych koszulek – np. piłki, torby lub stroje).

Jednocześnie informujemy, że akcja trwać będzie przez cały czas, tj. nie ważne kiedy zakupicie koszulkę – i tak pieniążki z niej zarobione zostaną spożytkowane na Akademię.

Koszulkę zakupić możecie TUTAJ , w cenie 36 zł. Dostępne kolory to: czarny, biały, błękitny i szary. Dostępne modele – damski i męski, a dostępne rozmiary od S do XXL. Koszt wysyłki wynosi 10 zł, niezależnie od tego ile koszulek zamówimy (można dogadać się z kolegami).

Instrukcja, jak dokonać płatności znajduje się TUTAJ. Natomiast jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany innymi koszulkami przygotowanymi przez firmę EMEDIA, może to zrobić, klikając TUTAJ.

Jednocześnie informujemy, że niedługo na stronie narewplus.pl ruszy sklepik z pamiątkami Narwi (kubki, książki „Narew Ostrołęka 1962-2012” i inne produkty.

Tymczasem zachęcamy do zakupu i do pomocy młodym Narwianom!