SeniorzySparingi

Sparing: Narew 6-1 Iskra Krasne

W kolejnym sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej drużyna Narwi Ostrołęka, prowadzona przez Dariusza Narolewskiego, wygrała 6-1 z Iskrą Krasne. Iskra występuje w tym sezonie o ligę niżej od Narwi. Cztery bramki dla niebiesko-czerwonych zdobył Tomasz Niedźwiecki, pod jednej dorzucili Piotr Strzeżysz i Wojciech Skorupka. Z różnych powodów nie zagrali Andrzej Łyziński, Piotr Dawidzki, Cezar y Stachowicz, Piotr Kubat, Karol Pietrasiak, Jakub Zalewski, Kamil Dzwonkowski i Adrian Walendziewski. Po raz pierwszy w meczu seniorów zagrał Bartłomiej Ziemak z drużyny rocznika 1998.

Narew Ostrołęka 6-1 Iskra Krasne
Niedźwiecki cztery, Strzeżysz, Skorupka

W Narwi zagrali: Rymek, Kruczkow, Dobkowski – Skorupka, zawodnik testowany – Zygmunt, Strzeżysz, D.Dzwonkowski, Sowa, Niedźwiecki, Parzych, Gocłowski, Młynarski, Kruk, D.Wargulewski, Pełtak, B.Ziemak, Gawrych.

* * *

Nastąpiła zmiana w planie sparingów. W środę o 18:30 zagramy mecz z KS Śniadowo, natomiast w niedzielę o 10:00 zamiast trójmeczu podejmiemy silną ekipę ze Wissy Szczuczyn (Korona HiD przegrała z nią właśnie aż 0-8). Przypominamy, że kolejne mecze możecie znaleźć, klikając TUTAJ.