Młodzież NarwiRocznik 2002Rocznik 2003Rocznik 2004Rocznik 2005Rocznik 2006Rocznik 2007

Stroje i piłki dla Akademii

Tegoroczny podział pieniędzy na dotacje dla klubów sportowych wzbudził wiele emocji. Powoli wszystko ucicha i przechodzimy w klubie do codziennej ciężkiej. Mamy nadzieję, że właśnie nią Narew pokaże władzom miasta, że warto nam zaufać i że pomoc nam nie idzie na marne. Okazało się przy okazji, na kogo nasz klub może zawsze liczyć. W poniedziałkowy wieczór radni wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Dariuszem Maciakiem przekazali młodym kandydatom na piłkarzy z Akademii Piłki Nożnej MKS Narew Ostrołęka komplet strojów i piłek.

Wygląda więc na to, że zdecydowali się objąć Akademię MKS Narew patronatem Rady Miasta (takim samym, jakim objęci byli już jakiś czas młodzi siatkarze z innego klubu) – takie wrażenie można odnieść słuchając wypowiedzi Przewodniczącego Rady Miasta i oglądając nowe stroje, zawierające herb miasta i dopisek „Rada Miasta Ostrołęki”. Cieszymy się bardzo, bo daje to nadzieję na jeszcze lepszy rozwój Akademii.

Dariusz Maciak: – Rada Miasta Ostrołęki z radością patrzy na każdą  inicjatywę, która przyczynia się do poszerzenia oferty na spędzenie czasu dla dzieci i młodzieży. Bez wątpienia na mapie ofert sportowych Akademia Piłki Nożnej MKS Narew Ostrołęka jest przykładem, który warto pokazać,  wspierać i polecać dzieciom i młodzieży. Warto zauważyć, że z jednej strony ponad setka rodziców zaufała trenerom i oddała pod opiekę  dzieci, a z drugiej MKS Narew pod wodzą prezesa Roberta Bartkowskiego działa, jak w latach największej świetności. Bardzo mnie to cieszy i raduje. Na ile jesteśmy w stanie, będziemy – jako Rada Miasta – każdej takiej inicjatywie kibicować i ją wspierać.