LigaSeniorzy

Wygrana z wiceliderem

Kolejny dobry mecz mają za sobą seniorzy Narwi. Po rozstrzelaniu drużyny ze Skórca (4-1), udało się pokonać wicelidera naszej ligi, MKS Ciechanów, na jego własnym terenie. Niebiesko-czerwoni podeszli do meczu bez kompleksów i to oni nadawali ton pojedynkowi przez większość czasu. Gospodarze mieli swoje szanse głównie w pierwszej połowie, ale zamiast pokonać Andrzeja Łyzińskiego pozwolili Narwi na otwarcie wyniku. Bramkarz gospodarzy musiał skapitulować po strzale z dystansu w wykonaniu Piotra Strzeżysza.

W drugiej połowie zawodnicy trenera Dariusza Narolewskiego mieli jeszcze okazje na podwyższenie wyniku. Dobrych sytuacji nie wykorzystali Piotr Kubat, Dominik Dzwonkowski i Cezary Stachowicz.

Kolejny mecz gramy z ostatnim w tabeli Amatorem Maszewo, który jednakże niespodziewanie zbił na kwaśne jabłko Ostrovię Ostrów Mazowiecka, wygrywając z nią 3-0.

MKS Ciechanów 0-1 (0-1) Narew Ostrołęka
Strzeżysz 37

MKS: Wardziński – Borowiec, Sosnowski, Załęski, R.Matusiak (65. Radulski) – Chojnowski (85. Kosiorek), K.Olszewski, Łapuć (46. Kowalski), M.Matusiak – Tosik, D.Matusiak.

Narew: Łyziński – Parzych, Dawidzki, Zalewski, Skorupka – D. Dzwonkowski (90. Kruk), Strzeżysz, Młynarski (89. Gocłowski), Sowa (71. Stachowicz), Niedźwiecki (88. Walendziewski), Kubat.