Młodzież NarwiRocznik 1996Rocznik 1997Rocznik 1998

Młodzież na duży plus

Miniony weekend był udany dla młodzieżowych drużyn Narwi. Swój sezon na pierwszym miejscu w lidze zakończyła drużyna z rocznika 1997, prowadzona przez trenera Waldemara Marczaka. Zwycięzca naszej ligi aby awansować do Ligi Mazowieckiej musi jeszcze zagrać w barażach. Aby dobrze się do nich przygotować zawodnicy ’97 zagrali w składzie rocznika 1996 w meczu z Gladiatorem Słoszewo w Dzień Dziecka. Młodzi ostrołęczanie nie pozostawili żadnych złudzeń gościom ze Słoszewa, pokonując ich 9-0.
Łupem bramkowym podzielili się: Emil Chorążewicz (pięć bramek), Adam Ziemak (dwie bramki), Grzegorz Choroszewski i Jakub Podgajny.

O terminie meczu (meczów?) barażowego poinformujemy, gdy będzie już znany.

Tymczasem kolejny ważny mecz rozegrali zawodnicy rocznika 1998, trenowani przez Jerzego Tonewo. Chłopaki ostatniego dnia maja wygrali 4-0 z Kryształem Glinojeck. Bramkowym łupem podzielili się po połowie Bartek Pędzich i Adrian Chilicki. Do końca sezonu pozostały dwa mecze (wyjazdowy z siódmą Legionovią i domowy z liderującą Legią Warszawa), w których Narwianie nie muszą już zdobywać punktów. Od kilku meczów mają zapewnione utrzymanie w prestiżowej Lidze Mazowieckiej. W przyszłym sezonie grając w tej lidze młodzi ostrołęczanie będą walczyli o mistrzostwo Polski. Reforma rozgrywek przewiduje, że najlepsze dwa zespoły po rundzie jesiennej z każdego z województw grają później w czterech makroregionalnych grupach, a najlepsi z nich – o tytuł Mistrza Polski.

Jeżeli rocznik 1997 wygra swoje baraże, również stanie przed taką szansą.