Młodzież NarwiRocznik 1997Rocznik 1998

Pierwsza runda baraży za nami

Za nami pierwsza runda baraży o udział w młodzieżowej I Lidze Mazowieckiej w sezonie 2014/15. Drużyny Narwi z roczników 1997 i 1998 mają za sobą trudne mecze. Starsi z Narwian przegrali w Piasecznie 0-1, młodsi zremisowali 3-3 w Ostrołęce z Junakiem Warszawa. Rocznik 1998 wygrywał do ostatniej minuty (do przerwy był remis 2-2). Bramki strzelali Bartosz Wachuta, Patryk Łaszczewski i Piotr Pałaszewski.

Zawodnicy trenera Jerzego Tonewo wybiegli w składzie: Dobkowski – Mierzejewski, Kozłowski, Kopeć, Laskowski, Deptuła, B.Ziemak, Chaberek, Łaszczewski, Wachuta, Chilicki. Na łąwce zasiedli: Pałaszewski, Frączek, Zych i Duszak.

Tymczasem w Piasecznie mecz był dosyć ciekawy. Pierwsza połowa to dominacja gospodarzy (wspartych swoimi zawodnikami z ’98, silna drużyna), którzy niemal wcale nie dawali dojść do głosu podopiecznym trenera Waldemara Marczaka. Bramkę zdobyli akurat po jednej z mniej ciekawych akcji. Narew mogła odpowiedzieć, ale w pojedynku z najbliższej odległości Bartek Pędzich vs bramkarz Piaseczna górą wyszedł ten drugi. Dobrą okazję miał też Bartłomiej Brewczyński.

Druga połowa natomiast przebiegała pod dyktando niebiesko-czerwonych. Szczególnie ciekawe ataki szły prawą stroną, zawodził odrobinę środek (dużo niecelnych podań) i atak. Niestety nie udało się mimo optycznej przewagi poważniej zagrozić bramce Piaseczna. Brakowało po prostu strzałów.

Skład: Kotowski – Kuliś, Parzych, Brewczyński, Abramczyk – M.Kaczyński (70 Chorowszewski), A.Il (50 A.Ziemak), Podgajny (40 Garbulewski), Chorążewicz – Pędzich (65 Zyśk).

Szansa na awans w obu przypadkach jest. Wszystko w nogach naszych zawodników w sobotę o 11:00. Narew 98 zagra w Warszawie z Junakiem, a Narew 97 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce podejmie KS Piaseczno.

fot. Robert Iwanek