Młodzież NarwiRocznik 2002Rocznik 2003Rocznik 2004Rocznik 2005Rocznik 2006Rocznik 2007

Pierwszy etap szkolenia w Akademii za nami!

W poniedziałek nasi młodzi adepci Akademii Piłkarskiej MKS Narew Ostrołęka spotkali się w gospodarstwie agroturystycznym, aby podsumować pierwszy etap szkolenia w Akademii. Frekwencja dopisała, w spotkaniu wzięło udział około 50 zawodników Młodej Narwi. Niektórzy zjawili się na spotkaniu z rodzicami (i fajnie bo wszyscy bawili się świetnie). Zawodnicy mogli pojeździć konno, mieli do dyspozycji plac zabaw ze zjeżdżalnią i trampolinami. Ogólnie było bardzo miło i wesoło.

SONY DSC

Po oficjalnym podsumowaniu podczas którego kilka słów powiedział prezes klubu Robert Bartkowski, oraz trenerzy Akademii, wszyscy obecni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a za stuprocentową frekwencję na treningach – upominki. Wszyscy się świetnie bawili i zajadali pieczonymi na ognisku kiełbaskami przygotowanymi przez trenera Jerzego Tonewo oraz Panią Grażynkę – właścicielkę gospodarstwa.

Oczywiście jak zawsze mogliśmy liczyć na obecność Przewodniczącego Rady Miasta Dariusza Maciaka, który powiedział kilka ciepłych słów pod adresem zawodników i rodziców naszych dzieciaków. Za dotychczasową pomoc w organizacji Akademii dziękujemy Radzie Miasta ze wspomnianym Przewodniczącym Dariuszem Maciakiem oraz Prezydentowi Januszowi Kotowskiemu i wiceprezydentowi Grzegorzowi Płocha. Oczywiście prosimy o dalszą pomoc.

Na razie wakacje i krótki odpoczynek, ale już niedługo wracamy do treningów i pełni zapału przystępujemy do rozgrywek, bo klub zgłosił trzy drużyny z Akademii do rozgrywek ligowych. Zagramy w rocznikach: 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007-2008.

SONY DSC

SONY DSC