Turniej o Puchar Prezydenta (Orliki)

Drużyna orlików z opiekunami: Jackiem Ćwiekiem i Grzegorzem Fuksińskim.

O godzinie 9:00 rozpoczął się Halowy Turniej Orlików o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Organizatorem jest Akademia Orlika i UKS Narew Ostrołęka. Wśród 10 zgłoszonych drużyn jest także reprezentacja naszego klubu. To drużyna orlików prowadzona przez Jacka Ćwieka. Na razie chłopaki zremisowali bezbramkowo z Młodymi Orłami Pułtusk i pokonali 2-0 Szkołę Podstawową nr 2. Mecz z tego drugiego meczu możecie obejrzeć w materiale filmowym. Więcej informacji po zakończeniu turnieju (koniec o 14:50).

Mecze w grupie A: Młode Orły Pułtusk 0-0 Narew, Narew 2-0 SP2 Ostrołęka, Orzeł Sypniewo 0-2 Narew, UKS Narew 0-2 MKS Narew. Narwianie wygrali swoją grupę i awansowali do półfinału. Tam trafili na przyszłego tryumfatora imprezy – Ronę ’03 Ełk, z którą przegrali 0-1. Na osłodę pozostał mecz o trzecie miejsce. Narew pokonała w nim Młode Orły Pułtusk 2-0. Gratulacje!

Narew wystąpiła w składzie: Michał Fuksiński (bramkarz), Olek Juchniewicz, Bartosz Głażewski, Kacper Sęk, Adrian Łaszczewski, Michał Piliszek, Leszek Galara, Ando Petrosjan, Jakub Soliwoda, Karol Nowak, Mateusz Szaniawski, Szymon Rutkowski, Kacper Mierzejewski, Nikuś.

P.S. Jak się okazało słuch jest zawodny, toteż na filmiku w podpisie przy zdobytej bramce jest przekręcone nazwisko. Przepraszam za to strzelca 😉
P.S.2 Po prawej stronie dodałem linki do stron prowadzonych przez młodzież z naszego Klubu, bądź ich opiekunów (wiedzieliście, że orliki też mają swoją stronę? Nie? No to sprawdźcie ją ;-))